A Pécsi Balett tagjai 1961-től

Alapítók:    
Árva Eszter, Boschan Daisy, Bretus Mária, Csifó Ferenc, Domján Mária, Domján Tibor, Eck Imre, Esztergályos Cecília, Fodor Antal, Fülöp Zoltán, Hegedűs Magdolna, Hetényi János, Major Mária, Medveczky Ilona, Rónay Márta, Stimácz Gabriella, Téry Piroska, Tóth Sándor, Uhrik Dóra, Weöreös Boldizsár
 

Az évszámok alatt az adott évben a társulathoz szerződött új tagok neve látható.

1962    
Debreczeni István, Handel Edit, Végvári Zsuzsa

1963    
Farkas Zoltán, Gombkötő Erzsébet

1964  
Aradi Mária, Dévay Katalin, Kovács István, Kurucz Mária, Müller Konrád, Surányi Judit

1965    
Gallovits Attila, Herda János, Horváth Krisztina, Koronczay László, Lakos Ilona, Magyar Gizella, Molnár Mihály, Ramschorn Gizella, Szekeres József

1967    
Komlósi Gábor, Majoros István

1968    
Bognár Miklós, Jakabos László, Kátoli Gabriella, Piegel Annamária

1969    
Szabolics Éva, Váradi M. István

1970    
Horváth Irén, Körmendy László, Kuli Ferenc, Paronai Magdolna, Prepeliczay Annamária, Rudnyánszky Judit

1971    
Baráth Ildikó, Lovas Pál

1972    
Balogh András, Molnár Ildikó, Solymos Pál, Tamás Gyöngyi

1973    
Fehér Tibor, Magasházy Katalin, Szabó Tibor, Zarnóczai Gizella

1974    
Farkas Katalin, Hajzer Gábor, Kovács Zsuzsanna, Móger Ildikó, Stefán Gábor, Terschák Ágnes

1975    
Csutor Zsuzsa, Gregus Zoltán

1976    
Tóth Éva

1977    
Gombosi László, Hegedűs Paula, Kisgergely József, Tiborcz Zsuzsa, Tolnai Gábor

1978    
Bauer József, Török Ildikó, Erdős János

1979    
German János, Jakab Erzsi, Jakab Éva, Pásztor Sándor

1980    
Éliás Zsuzsa

1981    
Kiss Stefánia, Kovács Eszter, Lőrinc Katalin, Poszovecz Tünde, Tóth Mariann

1982    
Dudás Károly, Kárpáti Zita, Szabó Anikó, Szabó János

1983    
Békési Mária, Dávid Judit

1984    
Benkovics Gábor, Krámer György, Lencsés Károly

1985    
Három Edina, Tóth Zsuzsa

1986    
Karácsony Angéla, Nűbl Tamara, Pápai György, Szűcs Ágnes, Zsigmond Bodó Mercédesz

1987    
Kliempt Petra, Tiringer Magdolna

1988    
Dér Dalida, Papp Anita, Seprényi Tímea

1989    
Bazsó Gabriella

1990    
Brumecz Brigitta, Czebe Tünde, Kocsis Tamás, Kővári László, Orosz Mónika, Rogácsi Péter, Zengő Zsolt

1991    
Elisabeth Adams, Daczó Eszter, Gáspár János, Győri Helga, Nagy Zoltán, Nagy Yvett, Aleksandar Neskov, Anthony Sergeant, Karen Sipson, Somfai Balázs

1992    
Kéri Nagy Béla, Emília Korfia, Andrea Merlo, Szőke Katalin, Branislav Tesanovic, Ljiljana Visekruna, Christopher Lee Wright

1993    
Veronica Endo, Roberts Kwamina, Milan Lazic, Sandra Ockaji, Dragan Selakovic

1994    
Farsang Anita, Gáspár Emese, Gyürki Krisztián, Szilvási Zsolt, Túri Sándor

1995    
Hajzer József, Riedl Ágnes

1996    
Bora Gábor, Russo Giampiro, Miski Sándor, Perjés Beatrix, Oxana Sahngina, Tihanyi Ákos, Szergej Tolsztykov, Alexej Vahrusev, Valkai Csaba Csanád, Cosmina Zaharia

1997    
Varvara Dvoreckaja, Ilja Kopytin, Laurinyecz Lea

1998    
Dorin Mirea, Lucian Savu

1999    
Pop Victor Florin, Honko Nikolett, Jevgenyij Rudenko, Markó Éva, Németi Sándor, Adrian Scrimint, Ljupka Stamenovski, Széles Erika, Volf Dominika

2000    
Nagy András, Nagy Írisz, Tóth Larisa

2001    
Csenkér Bernadett, Csöppüs Márton, Fodor Zoltán ösztöndíjas, Fülöp Nóra, Hucker Katalin, Pataki Szabolcs, Spala Korinna, Szakács Tamás, Szalka Krisztián, Szigeti Oktávia, Túri Dorottya ösztöndíjas, Vincze Balázs, Vörös Henriette

2002    
Czár Gergő, Linda Schneiderová, Venekei Marianna

2003    
Góbi Rita, Haller János, Kozár Eszter, Palman Kitti

2004    
Bakos Anett, Bandur Attila, Kócsy Mónika, Rovó Péter, Szilágyi Anna

2005    
Balássy Szilvia, Barczi László, Dóri István, Gallai Zsolt, Lázár Eszter, Oláh István, Sasvári Laura, Ujvári Katalin,  Verdes Norbert

2006    
Dósa Réka, Kristóf Dávid, Molnár Zsolt, Rovó Péter, Tóth Andrea, Vincze Brigitta

2007    
Koncz Péter, Harka Máté, Kiss Eszter

2008    
Szabó Márton

2009    
Bitó Sándor, Domoszlai Edit

2010    
Lendvay Zsóka ösztöndíjas

2011    
Matola Dávid, Pataki Szabolcs, Tuboly Szilárd, Kerekes Soma Lőrinc

2012    
Dávid Anna, Perovics Eszter ösztöndíjas, Papp Zóra  ösztöndíjas

2013    
Madonia Florence, Szécsi Theodóra, Tóth Klaudia

2014    
Bálint Adél, Kopper Viktória, Schrott Dániel

2015    
Hoffman Virág Zoé, Keresztes Patrik, Tandi Zsófia, Téglás Bánk

2016
Frank Edina ösztöndíjas, Nier Janka ösztöndíjas, Zsoldos Flóra ösztöndíjas, Varga Máté

2017
Dowidat Sára, Frank Edina, Karin Iwata, Kaiser Fruzsina, Walter Macchiaroli

Támogatók, partnerek:

Emberi Erőforrások Minisztériuma Nemzeti Kulturális Alap Zsolnay Örökségkezelő NKft. Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata Dél-Takarék / Otthon a pénzügyekben Kedvenc KM Kft. Konyári Pincészet